O firme

„Robiť veci inak a lepšie ako ostatní“….

je motto, ktoré stálo pri zrode našej spoločnosti, a ktoré formuje smerovanie nášho podnikania. Komplexný prístup k stavbe a osobný prístup k investorovi, technické know-how spojené s dokonalou projekčnou prípravou odburávajúcou „stavebnú improvizáciu a partizánčenie“ a špičková úroveň prevedenia realizácie. Toto je filozofia našej spoločnosti a to čo nás jasne identifikuje a odlišuje od zvyšku trhu.

Predstavte si ráno…zobúdza Vás vôňa čerstvo uvarenej kávy…a prvé hrejivé lúče slnka sa Vás snažia vyhnať z postele…otvoríte oči… cez Vašu vysnívanú presklenú stenu sa Vám rozprestie krásna scenéria…aký pocit by to vo Vás vyvolalo?

Práve tieto pocity zhmotňujeme v hliníkových konštrukciách pre našich klientov a plníme ich individuálne predstavy.

Pracovné pôsobenie v renomovanom nemeckom hliníkarskom koncerne nám ukázalo pohľad na stavebný trh z perspektívy, ktorá je za hranicami slovenského stavebníctva. Možnosť pracovať a byť v kontakte s najnovšími technológiami a trendmi nám prinieslo široké obchodné ako aj technické know-how a zároveň jasne ukázalo handicapy, s ktorými naše stavebníctvo bojuje.

To na čo sa pri každom projekte a každej výzve zameriavame je myšlienka, že detail tvorí výsledok. Preto sú našou cieľovou skupinou klienti, ktorí sú nároční, chcú originálne, individuálne často exkluzívne, ale pritom cenovo stráviteľné a niekedy aj trocha extravagantné riešenia.